Miesięczne archiwum Kwiecień 2021

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy choć przez chwilę pomyśleć o naszej planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie. Nasze przedszkolaki także uczą się, jak żyć ekologicznie. Tegoroczne obchody miały miejsce w czwartek 22.04.2021r. i odbyły się pod hasłem ,, Mamy rady na odpady”.  Obserwując model Ziemi, dzieci zastanawiały się, jak ją chronić, aby była czysta, zdrowa i zielona. Rozmawiały n/t  dobrze wszystkim znanego wiersza L. Szołdry pt.: ,,Sznurek Jurka”. W praktyczny sposób mogły wykorzystać swoją wiedzę na temat segregacji śmieci wrzucając odpady do odpowiednich pojemników...

Czytaj więcej

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

W marcu dzieci z najstarszej grupy wykonywały prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem ,,Bohaterowie wierszy J. Tuwima” zorganizowanym  przez Miejskie Przedszkole nr 6 w Sochaczewie. Z wielką przyjemnością informujemy, że Julka Gajda zdobyła zaszczytne II miejsce.

Julce gratulujemy z całego serduszka i życzymy dalszych sukcesów.

Halina Mikrut

Czytaj więcej

„Skrzaty” pracują

Mimo zawieszonych zajęć przedszkolaki z grupy Skrzatów nie próżnowały tylko ciężko pracowały pod czujnym okiem rodziców. Dzieci min. obserwowały zwierzęta w ich naturalnym środowisku, słuchały piosenki „Ko, Ko, Ko- gdzie są moje dzieci”,  wiersza J. Brzechwy „Kwoka”, bawiły się w teatr, doskonaliły sprawność manualną wykonując wiele kart pracy. Oto efekty ich pracy.

Nina Solecka

Czytaj więcej

Wyniki rekrutacji

Drodzy Rodzice

Komisja rekrutacyjna informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone zostały przyjęte do Publicznego Przedszkola w Ołpinach w roku szkolnym 2021/2022.

Czytaj więcej

Życzenia

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

img033 (Copy)

Czytaj więcej