Miesięczne archiwum Sierpień 2016

Ogłoszenie

Zebranie Rodziców dzieci, które będą uczęszczać do przedszkola w roku szk. 2016/2017 odbędzie się dn. 30.08.2016r. (wtorek), o godzi 18:00. Zapraszam.

Małgorzata Grędel

Czytaj więcej

Przedszkolaki witają ks. Biskupa

Dnia 2016-08-06  odbyła się wielka uroczystość w naszym kościele – odpust parafialny ku czci Pana Jezusa Przemienionego. Mszę Św. celebrował  ks. Biskup  Leszek Leszkiewicz oraz księża rodacy. Dzieci uczęszczające do przedszkola ubrane w krakowskie stroje powitały ks. Biskupa prosząc  o modlitwę  za wszystkich parafian  do Pana Jezusa Przemienionego . Dzieci wręczyły gościowi  bukiet czerwonych róż.  Następnie wraz z rodzicami uczestniczyły w uroczystej Mszy Św. oraz wysłuchały homilii wygłoszonej przez ks. Biskupa.

Pamiątkowe zdjęcia wykonał Pan Marian Jarek. Bardzo dziękujemy.

Renata Jasiak

Czytaj więcej

Wakacje w przedszkolu

Projekt wakacyjny zrealizowany w lipcu w naszym przedszkolu  obejmował szeroką tematykę, która dotyczyła m.in. spędzania wolnego czasu, podróży po Polsce, poznanie wysp Galapagos i tajemnic żółwi, „zwiedzania” Afryki wraz z dżunglą. Nie zabrakło też zajęć związanych z Euro 2016 i obowiązkowo strefą kibica. Dzieci odwiedziła pani kosmetyczka, która przygotowała wszystkich na baśniowy bal. Przedszkolaki zdobyły nowe wiadomości nt. zwierząt domowych oraz „co pływa, gryzie, piszczy”. Na warsztatach kulinarnych brały udział w wykonaniu i wypieku toruńskich pierników. Szerokim echem odbiły się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie oraz wizyta papieża Franciszka w Polsce. Dzieci kolorowały logo ŚDM oraz serduszka a następnie udekorowały budynek przedszkola...

Czytaj więcej