Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 24.10.2018 r. w Domu Kultury w Ołpinach odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym, wyjątkowa uroczystość, w której uczestniczyli Rodzice. Było to ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły z listeczkami, w parach i w kole, otrzymując od Rodziców gromkie brawa. Kulminacyjnym punktem tego wydarzenia było złożenie ślubowania przez dzieci i dokonanie przez Panią Dyrektor uroczystego ,,Aktu pasowania”. Na pamiątkę tej ważnej chwili każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Odświętny strój i czerwone birety starszaków podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Na pewno był to dzień pełen miłych wrażeń zarówno dla dzieci, jak i ich Rodziców.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Halina Mikrut