Spotkanie z panem weterynarzem

Poznając zawody ludzi związanych z naszym najbliższym środowiskiem 14 kwietnia odwiedził nas kolejny gość -Pan weterynarz. W ciekawy sposób opowiedział o swojej pracy, jej trudnych i wesołych momentach. Porozmawiał też z dziećmi na temat  odpowiedniej opieki nad swoimi pupilami, oraz zwierzętami z gospodarstw domowych. Utrwalono zasady dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas kontaktu ze zwierzętami, w tym również nieznajomymi. Pan weterynarz uwrażliwił dzieci na nietypowe zachowania zwierząt spotykanych w lasach, czy na łąkach, przestrzegając przed spotykaną w naszym regionie wścieklizną zwierząt. Na zakończenie dzieci zadawały mnóstwo pytań, na które nasz gość wyczerpująco odpowiadał. Na upamiętnienie odwiedzin weterynarza zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i wręczyliśmy upominek od przedszkolaków. Pan doktor przygotował również słodką niespodziankę dla naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy Panu Wojdyła za przyjęcie naszego zaproszenia.

Ewelina Buś-Przyczynek