Konkursy przedszkolaków

W związku z ogłoszeniem gminnego konkursu „ Młode talenty”, dzieci z grup 5 i 6- latków przygotowały ciekawe piosenki poświęcone rodzinie: „ Jesteś mamo skarbem mym”, „Mamo dla ciebie majowe kwiaty”, „ Jak dobrze z tobą być”. Celem konkursu było kultywowanie muzykowania wśród dzieci oraz odkrywanie młodych talentów z terenu gminy Szerzyny. Wyłoniono trzy grupy : „Promyczki”, „Barwy wiosny” i „Wesołe nutki”. Duet „Barwy wiosny” (Nikola Faliszek i Martynka Pyzik) otrzymał wyróżnienie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i upominki.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Ziemia nasza planeta” , którego organizatorem było przedszkole „ Bajkowy świat” w Jasieńcu okazał się bardzo szczęśliwy dla Mateusza Bąk, który otrzymał pierwsze miejsce, a Damian Niziołek wyróżnienie. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!