Wycieczka do sali zabaw w Jaśle

We wtorek 12.03.2024r. dzieci z grupy II i III udały się na autokarową wycieczkę do sali zabaw w Jaśle. Po przybyciu na miejsce naszym podopiecznym zostały przypomniane zasady bezpiecznej zabawy.  Wszystkie dzieci ogarnęła fala radości: biegały, skakały, bawiły się na zjeżdżalniach,  trampolinie, w basenie z piłeczkami, korzystały z koników, mini pojazdów, itp. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Wspólnie spędzony czas integrował naszych wychowanków, a zabawy na konstrukcjach, ściankach wspinaczkowych rozwijały ich ogólną sprawność fizyczną. Przedszkolaki radziły sobie świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Dwie godziny atrakcji minęły bardzo szybko i dzieci musiały opuścić tę bajeczną krainą. Wyjazd ten był niezwykle udany i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Halina Mikrut