Wycieczka do kina grupy „Pszczółki”

Dnia 23.06.2021 (w środę) najmłodsze dzieci z naszego przedszkola pojechały autokarem wycieczkowym do Kina za Rogiem w Olszynach. Dzień był wyczekiwany od dłuższego czasu, rozmowa na temat ulubionych bajek, zachowania się w kinie oraz bezpieczeństwo podczas jazdy autobusem.  Dzieci zabrały ze sobą plecaki z zawartością smakołyków. Podczas drogi śpiewały piosenki o wakacjach i recytowały wierszyki. W kinie przywitała nas miła Pani, która przekazała ważne informacje i zaprosiła wszystkich do zajęcia miejsc w fotelach.  Dzieci obejrzały kilka bajek, w których przedstawiono świat fantazji, uczucie miłości taty misia do synka, przyjaźń myszek i potrzeba poznawania świata. Oto tytuły bajek: „Miś Fantazy”, „Przytul mnie- ten wyjątkowy dzień”, „Pamiętniki Florki- skarb”, „Przygody Agatki”. Najmłodsi byli szczęśliwi, zainteresowani i swoje przeżycia przekazywali starszym kolegom i paniom w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za współpracę w przygotowaniu dzieci do dzisiejszej wycieczki.

Renata Jasiak