Wycieczka do wioski indiańskiej w Kunowej

Dnia 22.06.2021r. przedszkolaki z grupy II i III wzięły udział w wycieczce do wioski indiańskiej Hokka Hey w Kunowej. Po krótkiej podróży autokarem na miejscu przywitał nas najważniejszy Indianin w wiosce, który oprowadził dzieci po mini zoo. Następnie wszystkie przedszkolaki wykonały swoją indiańską opaskę, a na twarzach pojawiły się indiańskie malowidła. Kiedy wszyscy byli już gotowi z radością uczestniczyli w różnych konkurencjach sprawnościowych, grach i zabawach przy muzyce. Dzieci miały także możliwość zabawy  w wiosce indiańskiej, na dmuchanej zjeżdżalni, dużą atrakcją była  jazda na koniku. W trakcie odpoczynku dzieci zajadały się smażoną kiełbaską, która smakowała wszystkim jak nigdy dotąd. Wycieczka była bardzo udana, tym bardziej, że dopisywała nam pogoda i humory. Do przedszkola przywieźliśmy ze sobą miłe wspomnienia i troszkę zmęczenia.

Halina Mikrut