Letni piknik

Nareszcie przedszkolaki doczekały się ciepłej, słonecznej pogody, która pozwala na dłuższe przebywanie na placu zabaw. Korzystając ze sposobności, każda z grup zorganizowała rozgrywki sportowe i gry terenowe. Były podchody, gra w zbijanego, berek, chowany i wiele innych zabaw. Nie zabrakło chusty animacyjnej, mat do gry w klasy, w kolory. Dzieci mogły same układać tory przeszkód wykorzystując przeróżny sprzęt gimnastyczny: płotki, pachołki, hula-hop, kamyki rzeczne, skakanki itp. Kreatywność dzieci i ich energia okazała się ogromna. Zabawie towarzyszyło wiele radości i śmiechu. Zwieńczeniem wszystkich atrakcji były pyszne lody z bitą śmietaną i truskawkami, ufundowane przez Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Życzymy sobie, aby takich sportowych dni było bardzo dużo zgodnie z maksymą „Ruch, to zdrowie”.

Katarzyna Dąbrowska -Duda