Akcja charytatywna „Zabawki dla dzieci z Ukrainy”

Niesienie pomocy innym jest dla dzieci dobrze znanym tematem nie tylko z katechezy, ale też z codziennych doświadczeń wzajemnej troski o dobro wspólne. W wyniku nawiązania współpracy z Klasztorem Redemptorystów w Tuchowie – Zespołem Misji Wschód, została zorganizowana na terenie przedszkola zbiórka zabawek dla dzieci z Ukrainy. Akcja cieszyła się wielkim powodzeniem wśród dzieci i rodziców, co przyczyniło się do zgromadzenia dużej ilości: pluszaków, układanek, klocków, lalek itd. Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami grup zapakowały prezenty w pudełkach ozdobionych wg pomysłów dzieci, które zostały przywiezione do klasztoru, a następnie przekazane dzieciom na Ukrainę. Składamy serdeczne podziękowanie dzieciom i rodzicom za wsparcie modlitewne oraz materialne na rzecz słabszych i uboższych.