Udział w konkursie plastycznym ,,Na początku była miłość – moja rodzina”

Pod koniec kwietnia ośmioro dzieci z grupy II wykonało prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: ,,Na początku była miłość – moja rodzina” zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Celem konkursu było ukazanie, jaką wielką wartością jest rodzina oraz podkreślenie znaczenia rodziców, którzy mają decydujący wpływ na kształtowanie  osobowości dziecka, jego uczuć, świata myśli i dążeń. Konkurs stwarzał środowisko rozwojowe dla zdolności dzieci pogłębiając talenty poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych. W konkursie wzięli udział: Nikodem A., Jakub B., Hania D., Marysia D., Hania M., Karolinka N., Asia P., Lenka W.  Przedszkolaki za swoje prace otrzymały dyplom i książeczkę.

Halina Mikrut