Spotkanie przedszkolaków z Seniorami

11 czerwca na zaproszenie Pani Dyrektor Anny Wójcik  zawitaliśmy w Dziennym Domu Seniora w Ołpinach. Po serdecznym przyjęciu przedszkolaki zwiedziły kaplicę i pomieszczenia ośrodka, a następnie obejrzały teatrzyk lalek pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Seniorów i pracowników Domu Seniora. Oprócz starszych mieszkańców naszej gminy w spotkaniu wzięli udział: Pan Grzegorz Gotfryd Wójt Gminy Szerzyny oraz nasza Pani Dyrektor. Po przedstawieniu przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności muzyczne śpiewając piosenkę o rodzinie. Następnie wszyscy zostali obdarowani breloczkami wykonanymi przez podopiecznych Domu Seniora oraz słodkościami. Nie obyło się również bez wspólnych rozmów z Seniorami. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim Seniorom oraz pracownikom Domu Seniora za zaproszenie i mamy nadzieję, że takie spotkania staną się już tradycją wpisaną w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola.

Nina Solecka