Ach, co to był za bal…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. W czwartek, 08.02.2024r. przenieśliśmy się do ,,Wielkiej krainy bajek”. Już od rana można było wyczuć niecodzienny nastrój i wyczekiwanie na wspaniałą zabawę. Rodzice zadbali  o wyjątkowe kostiumy dla swoich pociech. Kiedy wszystkie dzieci zamieniły się w bajkowe postacie, rozpoczęło się karnawałowe szaleństwo. Na kilka godzin sale przedszkolne opanowały niezliczone księżniczki, wróżki oraz bohaterowie różnych bajek i filmów. Piękna dekoracja sali wprowadziła w radosny nastrój oraz zachęcała do wesołej zabawy. Najpierw przedszkolaki z dumą demonstrowały swoje, bajeczne stroje. Po indywidualnej prezentacji kostiumów, rozpoczęły się tańce przy nagraniach skocznej muzyki, które przeplatane były licznymi konkursami. W trakcie zabawy dzieci delektowały się pączkami przygotowanymi przez rodziców. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Przedszkolaki z wielkim żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa dostarczyła uczestnikom balu wiele uśmiechu i zadowolenia, a to było głównym celem tej imprezy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku        oraz pięknych strojów balowych.

Halina Mikrut