Przedszkolny piknik

piknik13

19 czerwca przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w przedszkolnym pikniku.. Dzięki uprzejmości właścicielki działki wypoczynkowej mogliśmy bawić się w innym otoczeniu niż przedszkolne podwórko. Po zawarciu umów i przypomnieniu zasad bezpiecznej zabawy na powietrzu, wyruszyliśmy z własnym prowiantem w umówione miejsce. Podczas pikniku nie obyło się bez gier zespołowych,terenowych i zabaw integracyjnych (zbijany, berek kucany, samoloty, chusta animacyjna i inne). Odbył się również pokaz tęczowych baniek mydlanych , który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkie przedszkolaki wspólnie z paniami grillowały kiełbaski, zajadały się smakołykami ze swoich wycieczkowych plecaków . W tak piękna pogodę nie mogło również zabraknąć orzeźwiających zimnych lodów.

Sądząc po minach uwiecznionych na zdjęciach i relacjom przekazywanym najbliższym wszystkie przedszkolaki były zachwycone naszą wyprawą.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć: GALERIA