Dzieci adorują Pana Jezusa przy żłóbku

„A Ty małe Betlejem, będziesz najsławniejsze z miast. Z Ciebie wyjdzie królów Król, z Ciebie wyjdzie panów Pan…”

W okresie Bożego Narodzenia wszyscy śpiewamy kolędy. Również w przedszkolu dzieci uczą się śpiewać kolędy te tradycyjne i te nowoczesne, pastorałki, które można usłyszeć przy żłóbku Pana Jezusa. Dzieci zaśpiewały „Małe Betlejem”, „Narodził się w szopie”. Co roku przychodzimy do Dzieciątka Jezus oddając Mu pokłon. Przedszkolaki ofiarowują swoje kochające serduszka i zapraszają Bożą Dziecinę do swoich rodzin. Dzieci modliły się w swoich intencjach, polecając Bogu rodziców, dziadków, nauczycieli i kapłanów pracujących w naszej parafii. Dziękujemy Ci Panie Boże za Twoją obecność wśród nas. Wierzymy, że jesteś prawdziwym Panem, Królem i Zbawicielem Świata.

Renata Jasiak