Spotkanie w Domu Kultury w Ołpinach

Grudzień to miesiąc oczekiwania na nadejście Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie tj. 14 grudnia na zaproszenie Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda oraz GCKiCz w Szerzynach przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu zorganizowanym w Domu Kultury w Ołpinach. Dzieci obejrzały spektakl przygotowany przez młodych aktorów ze Szkoły Podstawowej w Żurowej. Była to bajka na podstawie utworu Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Dzieci wysłuchały również świątecznych utworów w wykonaniu młodych artystów. Jednak najwięcej emocji dostarczyło wszystkim spotkanie ze Św. Mikołajem, który częstował pysznymi słodkościami. Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów spotkania za zaproszenie i dostarczenie naszym małym podopiecznym wielu radosnych chwil.

Nina Solecka