Dzieci uczą rodziców: Bezpieczne lato

Zbliżają się wakacje i dzieci z grupy III na ostatniej w tym roku szkolnym lekcji ,,Bezpieczne lato” w ramach akcji ,,Dzieci uczą rodziców” przypomniały sobie zasady bezpiecznego spędzania czasu. Przedszkolaki na zajęciach oglądały  prezentację pt. ,,Bezpieczne lato” i dowiedziały się jak bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu  oraz w jaki sposób miło, ciekawie, a przede wszystkim bezpiecznie  można odpoczywać i nie nudzić się w domu. Poznały też, w jakie ciekawe miejsca mogą pojechać na wakacje oraz jak spędzić bezpiecznie czas w lesie, nad wodą i w górach, itp.. Teraz  już wiedzą, co można, a czego nie wolno. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną pt. ,,Bezpieczne wakacje” techniką collage.

Halina Mikrut