Zabawy na powitanie lata

Ostatni tydzień pobytu dzieci w przedszkolu upływał w swobodnej i prawie wakacyjnej atmosferze. Przedszkolaki spędzały wiele czasu na placu zabaw, gdzie mogły potańczyć przy ulubionych piosenkach np. „Jagódki”, Grozik”, „Koziorajka”, „Dwóm tańczyć się zachciało…”. Budowały namioty, rysowały kredą na tablicach, grały w „Klasy”, skakały przez płotki i rozgrywały mecz międzygrupowy. Wielką radość sprawiało dzieciom puszczanie baniek mydlanych i zabawy z chustą . Wszystkie grupy mogły skorzystać ze sprzętu do dowolnych zabaw z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa. Na zajęciach przedszkolaki miały możliwość obejrzenia filmów edukacyjnych o bezpiecznych wakacjach nad wodą, w górach, w lesie.

Z tej okazji życzymy wszystkim dzieciom szczęśliwego wakacyjnego wypoczynku.

Renata Jasiak