Z wielką radością informujemy, że nasz zespół „Góralki” swoim występem wyśpiewały I MIEJSCE w kategorii: Zespoły- Odziały przedszkolne, podczas XIV Gminnego Konkursu wokalno-instrumentalnego MŁODE TALENTY, który miał miejsce 20 maja w GCKiCz – Domu Kultury w Szerzynach.
Serdecznie gratulujemy artystom talentu i odwagi.
Katarzyna Dąbrowska-Duda











