Tydzień Budowania Relacji

W dniach 29.09-3.10.2025 r. odbyła sie ogólnopolska inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej „Tydzień Budowania Relacji”. Ten wyjątkowy czas w naszym przedszkolu poświęcony był budowaniu życzliwego klimatu w grupach. Przedszkolaki wzięły udział w różnego rodzaju zajęciach i aktywnościach, które pomogły im jeszcze lepiej poznać, zaprzyjaźnić i nauczyć jak budować życzliwe i dobre relacje z innymi.