27 maja w naszym przedszkolu odbyło się wielkie Święto Rodziny. Dzień ten zgromadził na wspólnej zabawie całe Rodziny naszych przedszkolaków oraz Rodziny dzieci, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola. Podczas pikniku na zgromadzonych gości czekało wiele atrakcji i warto zaznaczyć, że wszystkie były darmowe. Wydarzenie zostało przygotowane przy wielkim wsparciu finansowym ze strony Gminy Szerzyny oraz Województwa Małopolskiego. Po wspaniałym programie artystycznym przygotowanym przez dzieci dla rodziców z okazji ich święta przyszedł czas na wspólną zabawę i świętowanie. Wszyscy mogli podziwiać ciekawe show w wykonaniu iluzjonisty. Dzieci zostały zaproszone do kreatywnych stoisk, przy których wykonywały ciekawe rękodzieła. Przez cały czas zebrane towarzystwo bawił profesjonalny animator zabaw ruchowych i muzycznych. W strefach gastronomicznych można było zakosztować kiełbasek z grilla, zapiekanek, szarlotki i lodów. Na chętnych czekała kawa i herbata oraz kompot i woda. Roześmiane twarze i doskonały humor były uwieczniane w fotobudce. Punktem kulminacyjnym spotkania była oczywiście przednia zabawa na dmuchanej zjeżdżalni.
Serdeczne podziękowania kierujemy do:
Pana Grzegorza Gotfryda – Wójta Gminy Szerzyny, za dofinansowanie wydarzenia, za wspieranie, realizowane projekty i wszystkie podejmowane działania na rzecz najmłodszych mieszkańciow.
Pani Anity Serafin – Radnej Rady Powiatu Tarnowskiego oraz Kierownik Referatu UG Szerzyny za przygotowanie dobrego wniosku o dofinansowanie tego wydarzenia środkami z Województwa Małopolskiego.
Rady Rodziców, na czele z przewodniczącym Panem Damianem Bochenkiem i wszystkich Rodziców, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia poprzez różne prace i aktywności.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, dzięki wysiłkom których, na twarzach dzieci pojawił się uśmiech szczęścia i radości.
Katarzyna Dąbrowska-Duda











