Niezwykła uroczystość rozpoczęła się od powitania zacnych gości przez Panią Dyrektor Małgorzatę Grędel. Obecnością zaszczycili nas seniorzy z Dziennego Domu Seniora+ w Ołpinach wraz z Panią dyrektor Agata Rutkowską -Bochenek, Klub Seniorzy Gminy Szerzyny wraz z Panią koordynator Natalią Michalik oraz Panie z KGW w Ołpinach. Panie z naszego przedszkola przygotowały smaczny poczęstunek w postaci pachnącej szarlotki. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć oraz rozmów na scenie zainicjowanych przez Panią Marię Buś – byłą długoletnią Dyrektor naszego przedszkola, która specjalnie w tę uroczystość przybyła w stroju Pani Jesieni. Dzieci otrzymały słodkie niespodzianki za wspaniałe występy.
Katarzyna Dąbrowska-Duda











