Nowy rok szkolny w grupie Skrzatów

Nowy rok szkolny w grupie Skrzatów rozpoczęty. Dzieci z radością powróciły do swoich kolegów, koleżanek i pań nauczycielek. Z wielkim zapałem zabrały się do pracy. W ciągu tak krótkiego czasu min. poznały nazwę grupy, ustaliły zasady w niej obowiązujące, wspólnie z wychowawczynią na podstawie obrazków omówiły procedury bezpieczeństwa w czasie pandemii. Poznały również pomieszczenia w przedszkolu a w szczególności swoją salę i znajdujące się w niej kąciki zabaw. Chętnie uczyły się piosenek i krótkich rymowanek oraz wykonały prace plastyczne różnymi technikami wyeksponowane na tablicy i gablotach.

Wszystkim przedszkolakom życzymy powodzenia i sukcesów w nowym roku szkolnym. Trzymajcie się zdrowo!!!

Nina Solecka