„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

W czwartek 20 września już po raz kolejny świętowaliśmy ,,Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która  złożyła przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia. Było oglądanie bajki na tablicy interaktywnej, wspólne zabawy integracyjne w sali i ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki w nagrodę za wspólną zabawę i z okazji swojego święta otrzymały słodkie upominki i kolorowe balony. A na drugi dzień , tj. 21 września obchodziliśmy ,,Dzień uśmiechu”. Z tej okazji dzieci wykonały sobie ,,Order uśmiechu”. Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta. Mamy nadzieję, że te radosne dni na długo pozostaną w pamięci każdego przedszkolaka.

Halina Mikrut