Spotkanie integracyjne przed wakacjami

Nadchodzi upragniony przez wszystkich dzień wakacji i odpoczynku. Nie wszyscy po wakacjach powrócą do przedszkola. Starszaki żegnają się z zabawą i młodszymi dziećmi, po to by iść dalej i zdobywać wiedzę w szkole. Dziś mogą razem się pobawić, ucieszyć, zjeść ostatni wspólny posiłek. W tym dniu panie przygotowały grillowane kiełbaski i młode pieczone ziemniaczki, które bardzo dzieciom smakowały. Starszaki przygotowały się do meczu polskich zawodników na mistrzostwach świata i zorganizowały strefę kibica. W dniu dzisiejszym ubrały się na biało- czerwono, dopingowały śpiewem polskiej drużynie. Teraz nadszedł czas, by zasiąść do wspólnego stołu na podwórku, narysować obrazki i nawzajem sobie ofiarować, po czym odbyły się zabawy integracyjne, taneczne przy ognisku. Dzieci były zadowolone, o czym świadczyły ich roześmiane buzie. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia, aby uwiecznić ten ważny czas.

Renata Jasiak