,,Majowe spotkanie z książką”- czytania ciąg dalszy

W dniu 29.05.2018r. do naszego przedszkola przybyli goście: mama Iwonki –  Pani Jolanta P. i tata Nikoli –  Pan  Paweł A. To już kolejni rodzice, którzy zechcieli skorzystać z zaproszenia i wziąć udział w akcji „Rodzice czytają dzieciom”. Przedszkolaki wysłuchały utworu M. Konopnickiej ,,Na jagody” i  bajki ,, Jaś i Małgosia „. Po zakończeniu  czytania  dzieci na zajęciach plastycznych wykonały ilustrację do wybranej książki.

Serdecznie dziękujemy mamie Iwonki i tacie Nikoli za przybycie, a  wszystkich rodziców zachęcamy do odwiedzenia strony kampanii społecznej „Cała Polska czyta Dzieciom” gdzie można dowiedzieć się wiele na temat czytania dzieciom, między innymi poznać kryteria, którymi należy się kierować w wyborze książek do głośnego czytania, przeczytać jakie książki są polecane.

Halina Mikrut