Adoracja Pana Jezusa przy żłóbku

Dnia 12.01.2014r.przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami adorowali Pana Jezusa przy żłóbku.

Ze śpiewem na ustach , ze złożonymi dłońmi oddają cześć Nowonarodzonemu Dzieciątku. Przynoszą dary : kochające serduszka i dobre uczynki składając je u stóp betlejemskiego żłóbka. Poprzez modlitwę i wspólne kolędowanie chcą pochylić się nad tajemnicą Boga, który stając się człowiekiem, pragnie wejść w nasze życie, aby je uszlachetnić swoją Boskością. A ulubioną pastorałką „Maleńki Jezu zostań tu” proszą Pana Jezusa aby zagościł w ich serduszkach. Śpiew kolęd uswietniła Pani Barbara Gogola, która przygrywała na akordeonie oraz absolwentka naszego przedszkola Ania, grając na trąbce.

Na koniec adoracji odbyło się spotkanie z ks. Proboszczem, który wręczył dzieciom kolorowe obrazki z Najświętszą Rodziną oraz pobłogosławił ich wraz z rodzicami.