Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „O Mojej Ojczyźnie Wierszem”

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Szerzynach w ramach działań „WSZYSTKO DLA NIEPODLEGŁEJ” zorganizowało Gminny Konkurs Recytatorski „O Mojej Ojczyźnie Wierszem” pod patronatem Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda. Konkurs odbył się w sobotę 21 kwietnia w budynku Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Swoszowej. Nasze przedszkole reprezentowała grupa starszaków: Julka R., Agnieszka K., Oliwia I., Ola P. i Alan Ł. Przebrani w piękne stroje, z ciekawymi rekwizytami prezentowali oni wiersze o tematyce patriotycznej. Decyzją jury I miejsce zdobyła Julka R., a miejsce III miejsce Agnieszka K.  Pozostałe starszaki otrzymały dyplomy za udział. Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu swoich pociech do konkursu i razem z nimi przeżywali występy.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Nina Solecka