,,W karnawale mamy bale…”

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal. W tym dniu, tj. 30.01.2018r. przenieśliśmy się do ,,Wielkiej krainy bajek”. Rodzice przygotowali dla swoich pociech wyjątkowe stroje karnawałowe. Niezliczone księżniczki, wróżki oraz policjanci, strażacy i inne postacie z kreskówek na kilka godzin opanowały sale przedszkolne. Po indywidualnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, które przeplatane były licznymi konkursami. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który wcale nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie zabawy przewidziany też był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wspólna zabawa przysporzyła dzieciom wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku i pięknych, balowych kostiumów.

Halina Mikrut