Bajkowe jasełka

26 stycznia nasi mali aktorzy w cudownych  strojach  wystawili „Bajkowe jasełka”. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I-III wraz ze swoimi Wychowawcami.  Wszyscy ulegli magii wspaniałych występów naszych przedszkolaków. Mali artyści na tle pięknej dekoracji z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role księżniczek, królewiczów, królewny Śnieżki i krasnoludków, królowej Zimy i śnieżynek, Calineczki i motylków. Nie zabrakło również Maryi i Józefa oraz Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, wilka, Jasia i Małgosi, sierotki Marysi, rybaka. Wszyscy rewelacyjnie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Przedstawienie wywarło ogromne wrażenie na zaproszonych gościach, którzy gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem nagrodzili naszych artystów.                                                                        Wszystkim naszym przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie w przygotowanie i wystawienie jasełek dzięki którym stworzyły wyjątkową atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Nina Solecka