Adoracja Pana Jezusa przy żłóbku

Z inicjatywy ks. Proboszcza adoracja miała miejsce jak rok temu w niedzielę o godz. 10.30 . Akompaniament do śpiewanych kolęd i pastorałek przygotowali Państwo Monika i Marek Bąk, rodzice Lenki, która uczęszcza do naszego przedszkola. Już przed Świętami Bożego Narodzenia na religii dzieci uczyły się śpiewać kolędy i pastorałki oraz modlitwy do małego Jezusa. Przygotowały też dary- małe serduszka, które ofiarowały Panu Jezusowi. Dzieci zgromadziły się przy żłóbku wraz z rodzicami śpiewając przy melodiach organ elektrycznych i skrzypiec. Przedszkolaki zaprezentowały następujące utwory: „Ciało we mnie zamieszkało”, „Przytul nas do siebie”, „Żłobek Cię utuli”, „Do Jezuska”, „Skrzypi wóz”, „Lulajże Jezuniu”, „Dzisiaj w Betlejem”. Wyrażamy wdzięczność i zaangażowanie rodziców w modlitwę wspólnotową podczas adoracji przy żłóbku.

Renata Jasiak