Dzień Dziecka

Dzień Dziecka  w naszym przedszkolu jest dniem innym niż zwykle. W tym dniu, 1 czerwca  zaraz po śniadaniu, wszystkie przedszkolaki spotkały się w Domu Kultury by wspólnie obchodzić swoje święto. Najpierw Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia beztroskich, słonecznych dni, uśmiechu, radości i spełnienia najskrytszych marzeń. Zabawę rozpoczęto od narodowego tańca, jakim jest polonez. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez wodzirejów. Wielką radość sprawiły dzieciom zabawy z bańkami mydlanymi, z chustą animacyjną, różne konkursy i zawody sportowe. Tego dnia czekał również na naszych milusińskich słodki poczęstunek i niespodzianki przygotowane przez rodziców.  Dzieci szczęśliwe i pełne wrażeń powróciły do przedszkola. Dzień ten zapewne na długo pozostanie im jeszcze w pamięci.

Halina Mikrut