Zajęcie otwarte w grupie III

23 listopada odbyło się w grupie „ Odkrywców” zajęcie otwarte dla rodziców pt „ podróż kropli deszczu. Podczas zajęcia dzieci poznały obieg wody w przyrodzie i poznały jej różne stany skupienia. Miały także możliwość zaprezentowania swoich wiadomości i umiejętności w gronie rodziców. Rozwiązywały zadania matematyczne, określały emocje i stany, które je wywołują, odczytywały sylaby. Bawiły się również w deszczowego berka w rytm muzyki. Podejmowały chętnie współpracę ze swoimi rodzicami w zabawie ruchowej jak i w pracy plastycznej odzwierciedlającej stosunki społeczne w swojej rodzinie- techniką doświadczeń poszukujących Freineta. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Poziom umiejętności był bardzo wysoki. Dziękuję wszystkim za przybycie i współdziałanie.

Ewelina Buś-Przyczynek