,,Kwietniowe spotkanie z książką” – czytania ciąg dalszy

Dnia 05.04.2016 r. w magiczny świat literatury dziecięcej wprowadziła nas Pani Marta Kordek, nauczycielka Zespołu Szkół w Ołpinach, która w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom przeczytała baśnie Titeliturty oraz Złota gęś autorstwa Braci Grimm. Po wysłuchaniu baśni przedszkolaki losowały kolorowe kwiatuszki zawierające pytania dotyczące treści zaprezentowanych utworów. Za poprawną odpowiedź każdy uczestnik otrzymał słodką nagrodę. Spędziliśmy przemiłe chwile przy słowie czytanym, ubogaconym jednocześnie pięknymi ilustracjami. Na koniec dzieci zilustrowały wybrany przez siebie fragment jednej z baśni. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie za udział w akcji promującej czytanie, poświęcony nam czas i słodką niespodziankę.

Halina Mikrut