Osiągnięcia grupy III

W pierwszym półroczu dzieci z grupy 6-latków wprowadzane były w świat wartości estetycznych oraz rozwijano u nich wypowiadanie się poprzez muzykę, plastykę oraz małe formy teatralne. Była to nie tylko praca w ramach codziennych zajęć, ale także czas poświęcony dodatkowo dla dobra dzieci. Owocem tej pracy jest szereg konkursów w których brały udział oraz otrzymane wyróżnienia i dyplomy. Na uwagę zasługują:

  • I miejsce w konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez Gminne Przedszkole w Bieczu,
  • I, II miejsce i wyróżnienie w wewnątrz przedszkolnym konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową,
  • I, II miejsce i wyróżnienie w wewnątrz przedszkolnym konkursie recytatorskim Wiersze znane i lubiane,
  • III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym Wszyscy kochamy misie, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Lubyczy Królewskiej
  • III miejsce w Gminnym konkursie kolęd i pastorałek zorganizowanym przez GCKiCZ w Szerzynach,
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Jestem sobie mały miś zorganizowanym przez Przedszkole Nr 21 w Rybniku,
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Jesienny las, zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Wołczynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Nina Solecka