Wycieczka do gospodarstwa rolnego

18 września 2015r. w ramach realizowanego Program Współpracy „Wspólne działania dla dobra dzieci” nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rolnego Państwa Jacher.

Celem wycieczki było zwiedzanie gospodarstwa rolnego, poznanie pracy rolnika jak również zaangażowanie rodziców a w szczególności ojców w życie przedszkola. Dzieci już od samego rana z niecierpliwością czekały na autokar, którym pojechały. Gospodarz oprowadził przedszkolaki po gospodarstwie i opowiedział o swojej pracy. Dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy o hodowli zwierząt, uprawie roli jak również mogły zobaczyć hodowane zwierzęta – krowy, byki, świnie, kury.

Chcieliśmy jeszcze raz podziękować Państwu Jacher za miłe ugoszczenie nas i oprowadzenie po swoim gospodarstwie.

Nina Solecka