Babcia i dziadziu czytają dzieciom bajki

Dnia 06.03.2015r. w ramach realizowanego cyklu spotkań z książką zaproszenie przyjęli Pani Maria K. – babcia Radka B. i Pan Tadeusz J. – dziadziu Konrada B.. Każdemu dziecku czytanie powinno kojarzyć się z przyjemnością, radością, nigdy z nudą lub przymusem. Przystępując do czytania należy stworzyć odpowiednią atmosferę i właśnie o taką zadbali nasi goście. Babcia i dziadziu zaprezentowali następujące utwory: Trzy królowe, O misiu Fąfeluszku, , Bambi oraz Dziewczynka z zapałkami. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych opowieści. Na zakończenie wnuki wręczyły swoim dziadkom drobne upominki. Serdecznie dziękujemy gościom za poświęcony nam czas. Nasze przedszkole biorąc udział w Kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”, propaguje codzienne czytanie dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju.

Halina Mikrut