Dzień Rodziny

5 czerwca społeczność naszego przedszkola obchodziła Dzień Rodziny. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor Małgorzatę Grędel wszystkich przybyłych gości oraz Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Szerzyny i Rodzica w jednej osobie p. Damiana Bochenka. Pani Dyrektor złożyła życzenia oraz skierowała podziękowania do rodziców za całoroczne zaangażowanie i pomoc na rzecz przedszkola w różnych obszarach. Następnie panie nauczycielki Nina Solecka i Katarzyna Dąbrowska – Duda przedstawiły prezentację multimedialną ukazującą „50 lat istnienia Publicznego Przedszkola w Ołpinach”. Punktem kulminacyjnym spotkania były występy dzieci, które pod okiem swoich pań wychowawczyń w przygotowanie się włożyły całe serce oraz swoje zdolności i umiejętności. Śpiewały, recytowały, tańczyły. Zaangażowanie dzieci zostało docenione przez Rodziców, bo program artystyczny nagradzany był gromkimi brawami i wywołał na twarzach wielkie wzruszenie, poruszenie i dumę. Po odśpiewaniu „Sto lat” dzieci obdarowały swoich rodziców oryginalnymi upominkami i mocą buziaków. Panie kucharki zadbały o przepyszny poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz dania obiadowego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do współpracy w przygotowanie uroczystości.

Katarzyna Dąbrowska – Duda