Dzień Dziecka

Jak co roku 1 czerwca dzieci na całym świecie obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je w poniedziałek 3 czerwca. Najpierw Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia radości, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń. Z okazji Dnia Dziecka specjalnie dla przedszkolaków zabawę prowadziły animatorki, były duże bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, zawody sportowe oraz zabawy muzyczno-ruchowe i taneczne. Nasi podopieczni wesoło bawili się też z maskotką – Psi Patrol. Tego dnia nie mogło także zabraknąć słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Przedszkolaki bawiły się doskonale, z ich twarzy nie znikał uśmiech. To była niezapomniana zabawa, która na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich milusińskich.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

Halina Mikrut