Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy szczególne święto Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta na stałe już wpisała się w kalendarz imprez przedszkolnych. Oprócz Babć i Dziadków gościliśmy również Wójta Gminy Szerzyny Pana Grzegorza Gotfryda. Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Grędel, która powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie Pan Wójt złożył życzenia wszystkim obecnym w tym, szczególnym dniu. Zaznaczył jaką ważną rolę pełnią dziadkowie w naszym życiu. Część artystyczna składała się z dwóch części. Najpierw Maluszki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, a następnie Starszaki wystawiły przedstawienie pt. „Cztery pory roku dla Babci i Dziadka”. W pięknych strojach i wyjątkowej atmosferze dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Goście gromkimi brawami dziękowali aktorom za wspaniałe występy. Po odśpiewaniu „Sto lat” przedszkolaki obdarowali swoich bliskich pięknymi upominkami. Dopełnieniem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez Rodziców i Panie Kucharki.

Serdeczne podziękowania za zorganizowanie  uroczystości składamy przedszkolakom, nauczycielom, paniom z obsługi a także Rodzicom, których pomoc była niezbędna.

Nina Solecka, Małgorzata Grędel