Starszaki aktorami

19 grudnia w grupie Odkrywców odbyło się spotkanie z Rodzicami, na którym przedszkolaki wystawiły przedstawienie pt. „Święta w lesie”. Spektakl ten w sposób szczególny wprowadził wszystkich w magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki przebrane za śnieżynki, gwiazdeczki, zwierzątka, Panią Zimę, choinkę, Mikołaja i jego pomocników rewelacyjnie prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Każde dziecko z zaangażowaniem i przejęciem wcieliło się w swoją rolę. Dopełnieniem wszystkiego była nastrojowa scenografia oraz pięknie ubrana choinka. Zaproszeni goście gromkimi brawami nagradzali naszych artystów. Po występach wszyscy obdarowani zostali świątecznymi upominkami. Rodzice otrzymali piękne stroiki a dzieci słodkości. Na zakończenie spotkania przybyli goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze Panie kucharki.

Nina Solecka