Przewodnicząca Rady Gminy Szerzyny Pani Stanisława Ryba i Wójt Gminy Szerzyny Pan Grzegorz Gotfryd odwiedzili przedszkolaków

8 grudnia 2014 roku do przedszkolaków przyjechali niespodziewani goście. Odwiedzili ich Wójt Gminy Szerzyny Pan Grzegorz Gotfryd i Przewodnicząca Rady Gminy Szerzyny Pani Stanisława Ryba. Pan Wójt i Pani Przewodnicząca skierowali do dzieci ciepłe słowa i obdarowali przedszkolaków książeczkami i słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Gminy Szerzyny. Dzieci w dowód wdzięczności wręczyły gościom własnoręcznie wykonane Mikołajki z niespodzianką. Gościom oraz całej Radzie Gminy Szerzyny dziękujemy za prezenty oraz za to, że sprawili ogromną radość naszym przedszkolakom.

Szczególne podziękowania kierujemy do Przewodniczącej Rady Gminy Szerzyny Pani Stanisławy Ryba za tak wartościową inicjatywę.

Marta Kordek