Ach, co to był za bal

W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.                                                                                           Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali.                                             

Jak co roku styczeń jest miesiącem, w którym odbywa się przedszkolny bal karnawałowy.  W czwartek 19.01.2023r. już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Fantazja dzieci oraz kreatywność rodziców była imponująca, przedszkolaki wyglądały bajecznie. Wspaniały klimat zabawy tworzyły także muzyka i barwna dekoracja. W trakcie balu dzieci z dumą prezentowały swoje piękne stroje  i z radością uczestniczyły w tańcach, konkursach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Oczywiście znalazło się też coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy pysznym poczęstunku. Tańce, zabawy i śpiew oraz konkurencje konkursowe umożliwiły dzieciom integrację tej niecodziennej imprezy, jak również rozwijały ich inwencję muzyczną i ruchową. Mamy nadzieję, że niezwykła atmosfera balu na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Halina Mikrut