Światowy Dzień Uśmiechu w grupie Skrzatów

Święto to istnieje w kalendarzu już od 1999 roku i obchodzone jest w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego w całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi. Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia. W tym roku także przedszkolaki z grupy Skrzatów włączyły się w obchody Dnia Uśmiechu. Tego dnia wszyscy starali się zachować dobry humor i uśmiech na twarzy. W grupie czekało na nich wiele niespodzianek. Dzieci bawiły się przy muzyce, śpiewały wesołe piosenki, wykonały uśmiechnięte słoneczka a także obdarowane zostały radosnymi buźkami i słodyczami. Był to dzień pełen radości i wesołej zabawy. Życzymy dzieciom i ich rodzicom,  aby uśmiech gościł na ich twarzach codziennie a nie tylko od święta.

Nina Solecka