Dzień Chłopaka

Wszystkim chłopakom dużym i małym życzyć dziś chcemy, by byli wspaniali.

Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości, niezapomnianych wrażeń i dużo miłości.

Pysznych słodyczy, życia pięknego. Wszystkiego najlepszego!

 30 września obchodzony jest w Polsce Dzień Chłopaka. To w tym dniu dziewczyny starają się zrobić miły upominek swoim kolegom. W naszym przedszkolu również nie zabrakło niespodzianek. Pani Dyrektor wspólnie z dziewczynkami, w każdej grupie wiekowej, składała chłopcom życzenia i obdarowywała pysznymi batonami. Przez cały dzień towarzyszyła wszystkim miła atmosfera, były zabawy integracyjne, konkursy, wspólne gry i dużo uśmiechu. Maluchy świetnie bawiły się kolorową masą solną, wykonując z niej różne figurki, wycinały foremkami, a przy okazji usprawniały motorykę małą. Wszyscy byli zadowoleni i radośni.

Katarzyna Dąbrowska – Duda