Sukcesy Starszaków

W ciągu całego roku szkolnego przedszkolaki uczestniczyły w wielu różnorodnych konkursach. Na uwagę zasługuje: I miejsce dla Anieli Stec w Pogórzańskim Festiwalu Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”,  II miejsce dla Damiana Mikruta i III miejsce dla Madzi Faliszek w ogólnopolskim konkursie plastyczno-technicznym  „Polska legendami opisana” zorganizowanym przez Przedszkole nr 42 w Lublinie. W konkursie tym wzięła udział  także Emilka Pyzik, która otrzymała dyplom za udział. Przedszkolaki z grupy najstarszej brały również udział w XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci zorganizowanego przez KRUS „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”. Kamil Wójcik, Kacper Urbanik, Damian Mikrut i Hubret Bordziłowski obdarowani zostali dyplomami i drobnymi upominkami. Serdecznie gratulujemy!

Nina Solecka