Starszaki aktorami

Boże Narodzenie to  rodzinne i pełne radości i wzruszeń święto. W naszym przedszkolu jest to okres wielkich przygotowań wprowadzających wszystkich w magiczną atmosferę. Ten szczególny okres rozpoczął się ubieraniem choinki oraz wizytą Św. Mikołaja, który  obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Przedszkolaki z grupy najstarszej przygotowały również dla swoich kolegów przedstawienie pt. Świąteczne zamieszanie”, które w szczególny sposób wprowadziło wszystkich w magię zbliżających się świąt. Nie zabrakło piosenek i tańców w wykonaniu choinki, Mikołaja, aniołka, śnieżynek i elfów a nastrojowa scenografia, niecodzienne stroje i wielkie zaangażowanie dzieci podkreślały niezwykły klimat spotkania.

Nina Solecka