Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty

Z wielką radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W naszym gronie powitaliśmy wiele dzieci, które po raz pierwszy rozpoczęły przygodę z przedszkolem. Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy bardzo szybko zaaklimatyzowali się w naszej przedszkolnej rodzinie. W tym celu stwarzanych jest wiele sytuacji zabawowych, by dzieci mogły się zintegrować. Bawimy się chustą animacyjną, śpiewamy, tańczymy. Kąciki zainteresowań zostały bogato wyposażone, by każde dziecko znalazło coś dla siebie – klocki, lalki, samochodziki, układanki logiczne i manipulacyjne, różne przybory plastyczne. Słoneczna pogoda zachęca do spacerów i zabaw ruchowych w ogródku przedszkolnym.

Wszystkim dzieciom życzymy mile spędzonych chwil oraz wiele sukcesów edukacyjnych.

Katarzyna Dąbrowska – Duda