Kolejne sukcesy naszych przedszkolaków

Na przełomie kwietnia i maja Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem ,,Rodzinnie recytujemy wiersze M. Konopnickiej on-line”.  Z naszego przedszkola w tym konkursie wzięło udział  6 dzieci. W ubiegłym tygodniu  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Z ogromną przyjemnością informujemy, że zaszczytne I miejsce zajęli Kamilka i Błażejek D. wraz z rodzicami za interpretację wiersza: ,,Muchy samochwały”. Laureatką III miejsca została Natalka B. z mamą, za wiersz ,,Pranie”. W konkursie uczestniczyły również Madzia K. prezentując wiersz: ,,Bocian”, Paulinka K. – wiersz: ,,Muchy samochwały” i Kasia Z. – wiersz: ,,Kukułeczka” W piątek 14 maja w Bibliotece Publicznej w Czermnej miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród zwycięzcom i uczestnikom konkursu.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za podjęcie wyzwania i udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom  oraz życzymy dalszych sukcesów.

Halina Mikrut