Sokowe witaminy

W związku z potrzebą dbania nie tylko o urodę ale zdrowie i ogólny rozwój  należy dostarczać  jak najwięcej naturalnych i zdrowych witamin w postaci soków bezpośrednio wyciskanych i od razu wypijanych przez dzieci. W naszym przedszkolu dbamy o to, by produkty były świeże, ekologiczne, nieprzetworzone i zdrowe trafiały do naszych przedszkolaków. W grupie najmłodszej „Pszczółki” z pomocą pań wykonały soki marchewkowo- jabłkowe z bio uprawy w wyciskarce wolnoobrotowej do soków. Dzieci były zainteresowane, chętnie degustowały i porównywały smaki owocowo- warzywne. Niektóre prosiły nawet o dokładkę. Na pewno nie raz powrócimy do wykonania soków i koktajli owocowo- warzywnych w okresie jesieni i innych pór roku. Dbajmy o nasze pociechy, by jak najwięcej czerpały z natury spożywając przede wszystkim to, co zdrowe.

Renata Jasiak